Прокурор ОГП Пишна Анна підозрюється у зловживанні владою та співпраці на спецслужби РФ, – розслідування ЗМІ
Повідомляє Інформатор з посиланням на розслідування ЗМІ.
Одними із таких є Пишна Анна Петрівна (до 2023 року – Замкова Анна Петрівна), прокурор відділу Офісу Генерального прокурора та її чоловік Пишний Михайло Миколайович. Вони разом співпрацюють з проросійською сектою «АллатРа», а Ганна Пишна допомагає через свої зв’язки в прокуратурі «закривати» питання свого чоловіка.
З джерел в правоохоронних органах стало відомо, що за Анна Пишна вже на контролі у Державному бюро розслідувань (ДБР), а також найближчим часом нею можуть зацікавитися Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Служба безпеки України (СБУ).
Анна Пишна маніпулює з декларацією про доходи
З відкритих джерел відомо, що законний чоловік прокурора Пишної Анни Петрівни – Пишний Микола Миколайович є неопосередкованою особою, яка входила у число тих угрупувань, які мають відношення до терористичної організації «АллатРа», а також до підконтрольних їм підприємств, які діяли на користь держави агресора російської федерації.
Правоохоронці проаналізували декларацію прокурора ОГП Анни Пишної і виявили низку порушень.
Примітно, що у декларації не вказано прибутку від адвокатської діяльності Михайла Пишного, незважаючи на те, що він активно веде практику.
Згідно з реєстром «Опендатабот» 2 вересня 2024 року Михайло Пишний продав майнові права на суму 17 087 500 грн.
Відповідно норм закону «Про запобігання корупції», суттєві зміни у майновому стані необхідно внести до декларації протягом десяти днів від дати отримання прибутку. Проте, термін подачі таких змін збіг і Пишна Анна Петрівна не внесла документ.
Однак, потім, Пишна Анна Петрівна внесла суттєві зміни у майновому стані та задекларувала подарунок у негрошовій формі, квартиру у Києві, загальною площею 37,8 м2 вартість на дату набуття якої становить 2 000 000 гривень. Джерелом доходу вказаний чоловік Пишний Михайло Миколайович. Цікавим залишилося питання, 2 млн грн вони показали суспільству, а де ще 15 млн грн, які залишилися після відчуження майнових прав (продажу долі у бізнесі), які відбулися на початку вересня 2024 року.
Співпраця з рф та «прикривання» чоловіка
Минулого року Анна Пишна вийшла заміж за київського адвоката Пишного Михайла Миколайовича, засновника Адвокатського об’єднання «Закон і Право», змінивши прізвище (до заміжжя – Замкова Анна Петрівна). За даними журналістів Михайло Пишний, без перебільшення, аферист і злочинець. Він допомагає уникнути відповідальності об’єктивно винуватим особам, прикриває і «відмазує» їх у судах, використовуючи будь-які, здебільшого, незаконні методи – погрози, підкуп чи відвертий тиск «з гори». Неодноразово Пишний був захисником обвинувачених у справах щодо рейдерських захоплень майна, вживання та розповсюдження наркотиків, вбивств та розбо їв. Примітно, що його клієнти завжди «виходили сухими з води», а сам Пишний отримував досить серйозні гонорари.
Зокрема, у результаті журналістського розслідування стало відомо, що Михайло Пишний допоміг обвинуваченому в державній зраді одіозному екс-нардепу Олександру Онищенку повернути у свою власність заарештоване державою ТОВ «Майдан Плаза».
Допомагає уникнути покарання своєму чоловікові його дружина Анна Пишна через свої зв’язки у прокуратурі.
Не зважаючи на свою роботу в Офісі Генерального прокурора, Анна Пишна активно співпрацює з сумнозвісною сектою «АллатРа». Це – без перебільшення терористична організація, напряму пов’язана з російським ФСБ, фінансуванням повномасштабної агресії РФ та матеріальним забезпеченням окупаційних адміністрацій в Криму та на сході України.
Чому мовчить Офіс Генерального прокурора?
Дійсно, виходячи з усіх обвинувачень, дуже дивним є відсутність позиції та активних дій щодо притягнення до відповідальності Анни Пишної з боку Генпрокурора Андрія Костіна та в.о. керівника Генеральної інспекції ОГП Івана Дзюби.
Чому вони допускають ситуацію, коли його підлегла напряму зливає інформацію з прокуратури до країни-окупанта? Сподіваємося, незабаром ми отримаємо відповіді на всі ці питання.
Окрім цього, відповідні скарги на прокурора ОГП Пишну Анну були направлені в Національне агентства з питань запобігання корупції, Службу безпеки України, Кваліфікаційно-дисциплінарну комісії прокурорів.